GT Radial zīmols ienāk Eiropas tirgus OE segmentā

Pateicoties līgumiem ar Renault Nissan un PSA Peugeot Citroen, pirmo reizi savas pastāvēšanas vēsturē kompānijai GiTi ir izdevies iekļaut savu zīmolu GT Radial pirmreizējās komplektācijas segmentā.

 

Lielāko pasaules riepu ražotāju pirmajā desmitniekā esošā GiTi ir apstiprinājusi savu ienākšanu Eiropas tirgus OE segmentā. Pirmās divas kompānijas, kas uzreiz noslēdza līgumus ar GiTi, bija Renault Nissan un PSA Peugeot Citroen. Kaut gan GT Radial jau ir iekarojis diezgan stabilas pozīcijas otrreizējā Eiropas tirgū, jo īpaši kravas mašīnu riepu segmentā, homologācija vienā no visvairāk kontrolējamajiem tirgus sektoriem ir nepārprotams solis uz priekšu. Šis fakts kārtējo reizi apliecina GT Radial augsto kvalitāti.

 

PSA Peugeot Citroen modelim kompānija piegādās 195/65 R15 izmēra GT Radial Champiro VP1 riepas, kuras tiks uzstādītas uz praktiski identiskajiem miniveniem Peugeot Partner un Citroen Berlingo.

 

Turklāt Nissan Renault uzstādīs savām automašīnām Sandero un Logan 185/65 R15 izmēra GT Radial Champiro VP1 riepas neatkarīgi no tā, kurš no zīmoliem – Dacia vai Renault – būs laidis tās klajā.

 

   

 

"Ienākšana Eiropas tirgus OE segmentā ar GT Radial zīmolu jau pats par sevi ir nopietns sasniegums, savukārt tas, ka mēs spērām šo soli, noslēdzot līgumus ar diviem visplašāk pazīstamākajiem Eiropas autoražotājiem, kuri aprīkos ar mūsu riepām savus populāros modeļus, principā ir kaut kas vienreizējs", paziņoja GiTi produkcijas virzīšanas Eiropas tirgus OE segmentā direktors Amori Puze (Amaury Pouzet).

GiTi Eiropas apakšnodaļas izpilddirektors Ričards Laions (Richard Lyons), komentējot jauno sadarbības līgumu parakstīšanas faktu, atzīmēja: "GiTi piegādā riepas vieglo un vieglo kravas automašīnu pirmreizējai komplektācijai visā pasaulē, un tas, ka tagad tas būs iespējams arī Eiropā, palīdzēs mums palielināt GT Radial zīmola vērtību. Sakarā ar nemitīgi augošo konkurenci OE segmentā visiem riepu ražotājiem ir jāpieliek nopietni pūliņi, lai viņu ražotā produkcija atbilstu šī tirgus augošajām prasībām, un esmu pārliecināts, ka mēs, kā pasaules mēroga organizācija, kas nepārtraukti investē līdzekļus zinātniskajos pētījumos un infrastruktūrā, tiksim galā ar šo izaicinājumu un nākotnē varēsim slēgt aizvien jaunus līgumus".

 

GT Radial Champiro VP1 riepas apvieno sevī komfortu, lieliskas vadāmības un drošības īpašības ar ilgu ekspluatācijas mūžu. Gumijas maisījuma sastāvs ir izstrādāts tā, lai uzlabotu saķeri gan uz sausas, gan slapjas virsmas, kā arī samazinātu rites pretestību. Četras dziļas rievas ierobežo akvaplanēšanas efektu, bet optimizētais bloku dizains ar šķērsvirziena rievām un lamelēm uzlabo reakciju uz stūres pagriezieniem.