Falken sagatavojis riepas Range Rover Evoque īpašniekiem

Ņemot vērā augušo pieprasījumu pēc Range Rover Evoque automašīnām, Falken Eiropas nodaļa piedāvā Falken Azenis FK453CC riepas otrreizējam tirgum.

 

Jāatzīmē, ka Evoque pārdošanas apjomi Eiropā strauji pieaug. Tikai Lielbritānijā, laika posmā no 2012. gada septembra līdz 2013. gada septembrim, pārdošanas apjomi pieauguši par 35%. Tas, savukārt, stimulē pieprasījumu uz riepām, kas paredzētas šim modelim.

 

Falken pārstāvji atzīme, ka Falken Azenis FK453CC riepas, kas tagad pieejamas izmēros 18, 19 un 20 collas, tika izstrādātas, ņemot vērā, ka mūsdienu krossoveriem ir nepieciešamas riepas, kas nodrošina paaugstinātu komforta līmeni uz asfalta un ir spējīgas nodrošināt braukšanu lielos ātrumos.

 

Falken Azenis FK453CC dizains izstrādāts, lai uzlabotu braukšanas komfortu. Noapaļotās plecu daļas, asimetrisks zīmējums un bloku izvietojums samazina trokšņu līmeni par 15%. Tāpat, riepa nodrošina izcilu aizsardzību pret akvaplanēšanu (risks samazināts par 7%). Lai nodrošinātu optimālu stabilitāti un ātrumu, riepas Falken Azenis FK453CC, ar ātruma indeksiem W un Y, tika aprīkotas ar dubultu karkasa konstrukciju, kas ietver sevī pastiprinātas sanu malas, kam pateicoties, riepas var droši izmantot braucot ar  ātrumu līdz pat 300 km/st. 

 

Eiropas tirgū jaunie izmēri būs pieejami sākot ar 2014. gada maiju.