Starptautiskās motošosejas sacensības Biķerniekos

2013.gada 19.augustā, Biķernieku trasē, notika Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātu posms motošosejā, kurā piedalījās ātrākie sportisti no Baltijas un Skandināvijas valstīm.

Sacensības bija iekļauti visi Latvijas čempionāta (Superbike, Superstock 600) un Latvijas kausa (B1200, B600, C) klašu starti. Visās klasēs piedalījās ātrākie Latvijas un Baltijas moto sportisti. Vislielākā cīņa notika prestižajā Superbike klasē, jo par uzvarētāju kļuva Andrejs Grīnbergs, kurš pārspēja titulēto igauni Hanno Veltu un atstāja aiz sevis Gariju un Bruno Rožkalnus, kuri ierindojās trešajā un ceturtajā vietā.

B1200 klasē, par uzvarētāju kļuva lietuvietis Nerijus Jegerskas, otrajā un trešajā vietā atstājot Ilmāru Rudzonu un Māri Dankertu.

Superstock 600 klasē nebija neviena Latvijas pārstāvja, tomēr līdzjutējiem bija iespēja baudīt kaimiņvalstu braucēju sniegumu. Pjedestāls tika sadalīts sekojoši – Šarunas Pladas (Lietuva), Martins Partelpoeg (Igaunija) un Danas Putra (Lietuva).

B 600 klasē, kas tikai nedaudz atpaliek ātruma ziņā triumfēja kluba Motoaplis braucēji – Rolands Legzdiņš un Kalvis Logins.

Atlikušie divi Latvijas čempionāta posmi notiks Igaunija un Lietuvā.