Pirelli Key Point Baltijas sporta spēles 2013

'Vicars' Nr.1

      Šī gada 10. un 11. augustā, atpūtas kompleksā „Rakši”, norisinājās ikgadējās Pirelli Key Point Baltijas sporta spēles. Pasākums pulcēja vairāk kā 300 PKP darbinieku, draugu un ģimenes locekļu, no visas Baltijas, lai kopīgi izkustētos, kārtīgi atpūstos un noskaidrotu, kurš šogad vedīs mājās PKP sporta spēļu ceļojošo kausu.

     Lai katrs apmeklētājs varētu izvēlēties sev tīkamāko laika pavadīšanas veidu, sporta spēļu programmā bija iekļautas komandu un individuālās sacensības dažādās disciplīnās, kā arī īpašas aktivitātes pašiem mazākajiem spēļu dalībniekiem.

     Katrai komandai bija iespēja pierādīt savu roku un kāju veiklību klasiskajā volejbolā un netradicionālajā futbolā, kā arī trāpīgumu un komandas saliedētību dažādos atjautības uzdevumos.

     Atraktīvākie dalībnieki paspēja izbaudīt arī ūdens priekus, piedaloties dīķa stafetē. Savukārt visi tie, kas pēc garās un notikumiem bagātās dienas vēl bija palikuši sausi, piedalījās fināla stafetē, lai noskaidrotu, kurš tad ir visstiprākais un visapķērīgākais.

     Dalībnieki, kas bija nolēmuši dienu pavadīt mierīgākā gaisotnē, varēja izbaudīt aktivitātes svaigā gaisā, apskatot lamas, kamieļus un alpakas un, tuvējās apkārtnes apzināšanas laikā, piedaloties orientēšanās spēlē.

     Cīņa par PKP ceļojošo kausu izvērtās pavisam sīva un 12 komandu konkurencē, par kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Pirelli Key Point SIA Vicars, kas ceļojošo kausu aizveda uz Preiļiem.